Karanlık Aydınlık

TEKNOLOJİ ZAMANI YARISI PEŞİN KAMPANYASI DETAYLARI


Süreç Nasıl İşliyor ?

Yarısı Peşin Kampanyası dahilindeki ürün kategorisinden satın almak istediğiniz ürüne veya ürünlere karar verdikten sonra siparişinizi oluşturunuz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz (Ödeme bekleniyor.) olarak görülecektir.

Siparişinizi oluşturduktan sonra Whatsapp Sipariş ve Destek Ekibi siparişinizi kontrol ettikten sonra sizlere ulaşacaktır.

Whatsapp Sipariş ve Destek Ekibi vermiş olduğunuz siparişinize ait yarı ödeme tutarını ve taksit imkanlarını sizlere iletecektir.

Satın almış olduğunuz ürünün veya ürünlerin yarı ödeme tutarını ödedikten sonra siparişiniz kargoya verilmek üzere hazırlanıyor olacaktır.

Siparişiniz sabah 10:00 dan önce verilen siparişler için İstanbul,Bursa,Ankara,İzmir için aynı gün adresinize teslim edilecektir.

Siparişiniz diğer şehirlerimiz için Türkiye’nin dört bir yanına maksimum 48 saat içinde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo,Yurtiçi Kargo,Mng Kargo veya Ptt Kargo ile adresinize teslim edilecektir.

Ödemeniz gereken kalan yarı tutarını maksimum 8 taksit olacak şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Siparişiniz teslim edilirken belirtmiş olduğunuz taksit sayısına göre ödeme planınızı ve sözleşmenizi içeren evraklar tarafınıza iletilecektir.

 Tüketici Koruma Kanunu kapsamında siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içinde koşulsuz şartsız iade gerçekleştirebilirsiniz.

yarısı peşin kampanyası
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön